Ergin Ataman Türkiye’yi Gururlandıracağız

Ergin Ataman Türkiye’yi Gururlandıracağız

Ergin Ataman: Türkiye’yi Gururlandıracağız

A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü görevini sürdürmekte olarak yer alan Ergin Ataman bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara bahis siteleri içerisinde de yer verilirken Ataman, “En büyük arzumuz Avrupa Şampiyonası’nda madalya ve 2023 Dünya Kupası’na katılma hakkı kazanmak. İki yıl üst üste EuroLeague kupasını kazandıktan sonra şimdi de milli takımda büyük bir heyecanla çalışmalara başlıyorum. A Milli Erkek Takımı’nı ve Türk bayrağını Avrupa’da en yukarılara taşıyabilmek benim ve tüm oyuncularımın en büyük arzusu. ” ifadelerinde bulundu

A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, “Türk toplumunun bizlere olan desteğiyle kadroda bulunan tüm oyuncularımızın Türkiye’yi gururlandıracaklarına eminim” sözlerini de ifadelerine ekledi.
FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele etmekte olan ve FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası’nda bulunacak olan A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman birtakım değerlendirmelerde bulundu. 1 Ağustos’ta milli görevin başlayacağını hatırlatmakta olan Ergin Ataman, “En büyük arzumuz Avrupa Şampiyonası’nda madalya ve 2023 Dünya Kupası’na katılma hakkı kazanmak. İki yıl üst üste EuroLeague kupasını kazandıktan sonra şimdi de milli takımda büyük bir heyecanla çalışmalara başlıyorum. A Milli Erkek Takımı’nı ve Türk bayrağını Avrupa’da en yukarılara taşıyabilmek benim ve tüm oyuncularımın en büyük arzusu. Bu sorumluluk ve Türk toplumunun bizlere olan desteğiyle kadroda bulunan tüm oyuncularımızın Türkiye’yi gururlandıracaklarına eminim.” Ifadelerini basına duyurdu.

Spor