Hinge Gibi Sohbet Uygulamaları

Hinge Gibi Sohbet Uygulamaları

Hinge gibi sohbet uygulamaları sayesinde yeni insanlarla tanışmak çok kolaylaşıyor. Hinge, ağınızdaki arkadaş ve insanların arkadaşlarını birbirine bağlamanın bir yolu mottosuyla harekete geçti. CEO Justin McLeod tarafından kurulduğunda, uygulama yakınlık ve ortak paylaştıkları Facebook arkadaşlarına dayalı insan profilleri göstermesiyle ünlendi. Şimdi, kullanıcıları seçtikleri mahalleye yakın insanlarla bağlantı kurma özelliğini getiriyor.

Kullanıcılar, konuşma düğmesine dokunarak ve bir sayfadaki bir yoruma cevap yazarak birbirleriyle sohbet etmeye başlayabilir. Uygulamda profiller’e girildiğinde,” Bunu sevmek yanlışsa, doğru olmak istemiyorum… ” ve “ Senin hakkında bilmek istediğim tek şey….” gibi konuşmaya başlamak için hazır şablon cümleler sunuyor.

Hinge size insanlar hakkında daha fazla bilgi gösterir, bu nedenle internetten yabancılarla tanışmakta sorun yaşamıyorsanız, bu uygulama işleri daha kolay hale gelir. Size insanların soyadlarını ve genellikle mahallelerini, yaşlarını, boylarını, işlerini, memleketlerini ve üniversitelerini verir.

Uygulama ücretsizdir ancak insanların isterlerse içeride ödeme yapmalarına imkan tanır. Uygulamanın sizler için seçtiği çarpıcı eşleşmeler anlamına gelen sanal “güller” için ödeme yapmalarında bir sorun yoktur.

En iyi eşleşmeniz için algoritmanın günlük seçimi de çok iyi bir şekilde yardımcı değildir. Çoğu zaman çok uzak veya çılgınca farklı siyasi bağlantıları olan birini bile seçebilir. Bu durum, aslında sizin diğer konularda ortak noktalarınız olduğu anlamına gelmektedir.

Bir mesaj gönderilmeden önce her ikisinin de eşleşmeyi kabul etmeniz gereken diğer uygulamaların aksine, Hinge’deki kişiler konuşmayı başlatmak için size bir mesajlaşma ekranı hizmeti sunarak sohbet etmenizi sağlar. Bu özellik tıpkı instagram, facebook gibi uygulamalardakine benzemektedir.

Hinge gibi sohbet uygulamaları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür