Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu evliliklere bir gölge gibi düşen iktidarsızlık sorununu ortadan kaldırmada ki en etkili çözümdür. Penis içerisine yerleştirilen ve sertleşme fonksiyonunu üstlenen protez cihazlar bu tedavinin temelini oluşturur. Her ne sebeple olursa olsun, sertleşme problemi yaşayan her erkek için ömürlük kalıcı sunarak iktidarsızlığı tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu ameliyatı spinal anestezi altında gerçekleştirilen ufak çapta bir operasyondur. Penis çevresinde yapılan ufak kesilerle penis içi ereksiyon dokusu çıkarılarak yerine protez konulur. İyileşme süreci oldukça kolay geçer ve ilk 1 ay sonunda dikişler neredeyse tamamen kapanır. 6 hafta sonrada ilk ilişki deneyimleri başlayabilir.

Mutluluk Çubuğu İmplantı Nasıl Çalışır?

Şişirilebilir bir Mutluluk çubuğu implantı, iki silindir, bir rezervuar ve vücuda cerrahi olarak yerleştirilen bir pompadan oluşur. Penise iki silindir yerleştirilir ve bir tüp ile ayrı bir sıvı haznesine bağlanır. Rezervuar, alt karın kaslarının altına yerleştirilir. Pompa ayrıca sisteme bağlıdır ve testisler arasında skrotumun gevşek cildinin altına oturur.

Mutluluk çubuğu protezini şişirmek için pompaya basmak gerekir. Bu, testisler üzerinde herhangi bir baskı oluşturmaz. Pompa sıvıyı rezervuardan penisin silindirlerine pompalar ve şişirir. Pompanın altındaki boşaltma valfine basmak, sıvıyı rezervuara geri döndürür ve penisteki havayı serbest bırakır.

Mutluluk çubuğu Avantajları

Birçok yönden penis implantı, penisinizin daha önce yaptığından daha iyi çalışabilen isteğe bağlı bir cihazdır çünkü ereksiyonu etkileyen diğer birçok faktörü ortadan kaldırır- örneğin: duygusal durumunuz. Her mutluluk çubuğu implant türü için de ameliyat olmanız gerekir. Her iki tip implant da vücuda tam oturur.

Şişirilebilir Mutluluk çubuğu implantları daha doğal bir durum yarattıkları için daha sık kullanılmaktadır. Zor durumlarda yarı sert implantlar daha uygun olabilir. Ağrı veya boşalma konusunda endişeleriniz varsa, penis implantı bu alanların hiçbirini etkilememelidir. Bununla birlikte, tıbbi nedenler boşalmanızı engelliyorsa, bir penis implantı bunu sizin için yapamaz.

Mutluluk Çubuğu Psikolojik Faydası

Penis implantı kullanmanın, erkeklerde ki cinsel ruh halini yok eden zorlu ve karmaşık bir süreci ortadan kaldırdığını düşünseniz psikolojik açıdan sağlayacağı rahatlığı tahmin edebilirsiniz. Mutluluk çubuğu implantınızı çok fazla pompalamadan tedbirli bir şekilde kullanmanız, eski emosyonel çöküntülerin getirisi durumlarda zarar görmemeniz için önemlidir. Çünkü hızlı manipülasyonlarla bir düğmeye basarak implantları çok hızlı bir şekilde etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

Penis İmplantı Görünmez

Protez ameliyatı geçiren erkekler, penisin alt kısmının skrotumla buluştuğu yerde küçük bir cerrahi yara izi görebilirken, diğer insanların erkeğin bir implantı olduğunu söyleme olasılığı düşüktür. Örneğin, çoğu erkek soyunma odası veya umumi tuvalette kendilerinden utanmayacaktır yada ilişki sırasında siz söylemedikçe partnerinizin mutluluk çubuğu protezinden haberi olmayacaktır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık