Sadio Mane Bayern Münih’i Tercih Etti

Sadio Mane Bayern Münih’i Tercih Etti

Sadio Mane Bayern Münih’i Tercih Etti!

Avrupa’da transfer sezonu son günlerde oldukça hareketli geçiyor. Transfer sezonunda en çok adından söz ettiren oyunculardan birisi de Sadio Mane olarak ön plana çıkmıştı. Oyuncunun yapmış olduğu açıklamada Bayern Münih’e transfer olduğu belirten bir paylaşım ön plana çıktı. Bayern Münih oyuncuyla 3 yıllık +1 şeklinde kontratta prensibe vardı. Yıldız oyuncunun Bayern Münih’ten alacağı rakam dudak uçuklatıyor. 4 milyon 500 bin Euro yıllık garanti ücret alması konuşulan oyuncunun bonuslarla bu rakamı 5 milyon euro bandına çıkması bekleniyor. Mane uzun yıllardır Liverpool forması giymişti. İngiliz ekibiyle birçok kupa kaldıran yıldız oyuncu kariyerinde bir dönüm noktası kararı vererek Bayern Münih’i tercih etti. Casino siteleri

Bayern Münih’te Transfer Çalışmaları Sürüyor!

Alman ekibinde ise transfer çalışmaları sürüyor. Transfer çalışmaları kapsamında Sadio Mane ile sözleşme imzalayan Bayern Münih’in gelecek sezon kadrosuna katmaya çalıştığı oyunculardan birisi de Adama Traore olarak ön plana çıkıyor. Yıldız oyuncuyla prensipte anlaşan Alman Devinin yakın bir zaman dilimi içinde transferi kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Bunun yanında sağ bek arayışları kapsamında Jordi Alba ile de yakın temaslarını sürdüren Bayern Münih’te gözler Barcelona yönetiminin vereceği karara çevrilmiş durumda. Bayern Münih yeni sezona yeniden yapılandırma adı altında girerek şampiyonlar ligi şampiyonluğunu yeni sezonda hedefliyor. Alman Devinde kadro sil baştan yenilenerek sıfırdan inşa ediliyor.

Spor