Yılmaz Vural: Yabancılar burayı dingonun ahırı sanıyor

Süper Lig’de Fenerbahçe’ye 3-1 mağlup olan BB Erzurumspor’da Teknik Direktör Yılmaz Vural, “2 ay paralarını almasınlar, takımın içinde olduğunu unutup UEFA’ya şikayete gidiyorlar. Ben de çoğu zaman alamadım. Biz ne yapalım? Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor” dedi. 

Vural karşılaşma ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“İkinci yarı bizim 5, Fenerbahçe’nin 4 pozisyonu var. O kadar net 2 pozisyon yakaladık ki, gol diye ayağa kalktım. Bunları atsak, farklı olabilirdi maç. Fenerbahçe son 15 dakika oyunda yoktu. İlk yarı kötüydük ama ikinci yarı karakter koyduk.”

“Yabancıyı serbest bırakmak isteyen zihniyete sesleniyorum. 2 ay paralarını almasınlar, takımın içinde olduğunu unutup UEFA’ya şikayete gidiyorlar. Ben de çoğu zaman alamadım. Biz ne yapalım? Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor.”

“Bana küfür etmiş”

“Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasında küfür etmiş. Bana bir de? Küfür! Ulan burası dingonun ahırı mı? Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa adam gibi döversin.”

“Sakatlığı yok, oyuna girmedi”

“Gomes oyuna girmek istemedi, ayağım iyi değil dedi, hiçbir şeyi yok, oynamak istemedi. Maç öncesinde ekonomik olarak sıkıntıları olduğu için oynamak istemiyor. Rica ettim, sana ihtiyacımız var, oyuna gir dedim, girmem dedi.”

“Otele bile almasınlar”

“Gomes ve Novikovas acayip küstahlık yaptı, yönetimden rica edeceğim bunları mümkünse otele bile getirmesinler. Biz kimsenin oyuncağı değiliz. Burası dingonun ahırı mı?”

“Sayın Cumhurbaşkanımdan rica ediyorum, bakın yabancılar bize neler yapıyorlar, görün.”

 

Ekonomi